18299. 441. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Upton Sinclair: Az elnök ügynöke I-II. köt. Az 5-ik Lanny Budd regény. Bp. - London, 1944, Nova. Kiadói félvászon-kötések, kiadói kopott, sérült védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg