1 600 HUF
Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. I-III. köt. (Egybekötve). Bécs, 1856, Sommer L., IV+(2)+182 p., (2)+174 p., (2)+172 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, a lapokon ázásnyomokkal.