2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.