18000.
441. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
2 db vasútmodellezés témájú könyv: Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi sorozat. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Gerlach, Klaus: Modellbahn, Anlagen. Berlin, 1966, Transpress. 3. változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötésben.