17996.
441. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
10 000 HUF
Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban hiánnyal, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány.