10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
M. Tótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia, Azaz Istennek Ó és Új Testamentomában Foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1989, Európa. (Az 1685-ben Amszterdamban, Misztótfalusi Kis Miklós által nyomtatott Biblia hasonmás kiadása, kísérőfüzettel). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérüléssel, kissé sérült kiadói papírtokban.