1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Sri Vallabhacarya: Charming Krishna. Paintings dreamed by Rozalia Radhika Priya. Delhi, é.n., B.R. Publishing Corporation. Czeglédi Rozália (Rozalia Radhika Priya) miniatűr festményeinek reprodukcióival. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső kötéstáblán 2db fekete-fehér beragasztott fotóval, egyike egy kiállítási enteriőr, mindkettőn feltehetően magas rangú indiai állami és vallási vezetőkkel, borító hátoldalán apró sérüléssel.