Galla Ferenc: Magyar tárgyú pápai felhatalmazások, felmentések és kiváltságok a katolikus megújhodás korából. I. rész. Regnum Könyvek I. Egyháztörténeti Források. Bp., 1947., Stephaneum. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a gerincen javításokkal.
Concordantiarum ss. scripturae manuale. Editio in commodissimum ordinem disposita; et cum ipso textu sacro de verbo ad verbum sexies collata. Parisiis, 1902, Lecoffre, VIII+751 p. Latin nyelven. Átkötött, bordázott gerincű egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
Kovács Gergely: Isten embere (Szemtől szemben Mindszenthy bíborossal) Bp., 2005. Új Ember Kiadó Kiadói kartonált papírkötés, kissé gyűrött papír védőborítóban.
Erőss József: A Vatikán. Hogyan kormányozza a pápa az egyházat. A pápai udvar élete. Összeáll. - -. Vác, 1939., Pestvidéki Nyomda. Kiadói papírkötés, a gerincen javításnyomokkal, az elülső borító és az első 9 lap alsó sarkain hiánnyal.
Polzvics Iván: A szentszék a nemzetközi béke szolgálatában. A Pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Nemzetközi Jogi Intézetének Kiadványai 24. Bp., 1935., Pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Nemzetközi Jogi Intézete. Kiadói papírkötés, bélyegzéssel, a borítón címkével, egy helyen javított kötéssel (16-17.)