A tengerentúli emigráns magyar katolikus egyházi közösségek története Észak- és Dél-Amerikában, valamint Ausztráliában. Összeáll.: Miklósházy Attila. Bp., 2008, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A papi méltóságról. Szemelvények Aranyszájú Szent János: A papságról, Szt. Ambrus: Az egyházi férfiak kötelességei c. művéből. Ford. Gulovits Andor és Meggyes Ede. Keresztény Remekírók 4. köt. Bp., 1944., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
Prohászka Ottokár: Az elme útjain. Bölcseleti dolgozatok. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái XIV. köt. Bp., 1927, Szent István-Társulat, VII+(3)+311 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.
Galla Ferenc: Lorántfy Zsuzsanna és a katolicizmus. Bp., 1944,(Vác,Kapisztrán-ny.), 14 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon bejegyzéssel, a gerincen javítással.
1933 Pillmann Alfonz: A csobánkai Mária-kutacska kegyhely rövid története, az ott történt csodálatos gyógyulások részleges leírásával. Összegyűjtötte: - - plébános. Szentkuti Kápolna Építőbizottság, 4 sztl. lev.
Bólya József: Psalterium Ungaricum. Szenci Molnár Albert zsoltárfordításai a genfi zsoltárok dallamaira. Bp., 2003, Magyarországi Református Egyház Zsinata, 494 p. Borsos Miklós rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval
Sri Vallabhacarya: Charming Krishna. Paintings dreamed by Rozalia Radhika Priya. Delhi, é.n., B.R. Publishing Corporation. Czeglédi Rozália (Rozalia Radhika Priya) miniatűr festményeinek reprodukcióival. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső kötéstáblán 2db fekete-fehér beragasztott fotóval, egyike egy kiállítási enteriőr, mindkettőn feltehetően magas rangú indiai állami és vallási vezetők...