2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Budenz József: Finn nyelvtan. (Hang- és szótan.) Átdolgozta: Szinnyei József. Finnugor Kézikönyvek. Bp., 1926., Kókai Lajos. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.