1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.