4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Télfy János: Ethika vagy bölcsészeti erkölcstan. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6+216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, aláhúzásokkal.