17396.
441. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
Hajós Alfréd: Így lettem olimpiai bajnok. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó, 95 p. + 12 t. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, belül jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 2100 példányban.