17401.
441. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
[Tissié Philippe (1852-1935)] Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás. Francziából fordította: Csapodi István. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXII. Bp., 1898., Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.