17995. 441. Closed Online auction Books: Technics
1 200 HUF
0 HUF
Apor Dezső-Nagy Béla: Híres feltalálók. Az akarat és tudás hősei. Szerk.: - - és - -. Bp.,[1927.],Athenaeum, 206 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Photo of the item taken by : karap_norbert