17254.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai (Magyarország monográfiája) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+(3) p. + 13 t. (3 kihajtható, 4 színes chromolitográfia) + 2 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopással, belül jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.