17265.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
August Czullik: Das k. k. Lustschloß Laxenburg und seine Parkanlagen. Bécs, 1895, Gerold. 2 + 48p + 1 t (kihajtható térkép melléklet). Német nyelven. Fekete-fehér képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Korabeli könyvkötői (Hermann Scheibe, Bécs), diszes, aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapélekkel, gerinc alja és teteje kissé kopott, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban. / in German languague, with map, in leather binding, with stained cover, otherwise in good condition