17363.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült zsírpapír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.