17259.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pesten, 1856., Szent István-Társulat, (Herz János-ny.), 1 (címkép, Colombus Kristóf portréja) t. +VI+2+406 p.+ 1 (Aragoniai Ferdinand és Castiliai Isabella) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.