17250.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
60 000 HUF
Győr vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., [1910], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.), 4 sztl. lev. + 464 p. + 2 (színes) t. + 2 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopással, néhány apró sérüléssel, belül jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.