17249.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
100 000 HUF
Hefty Frigyes (1894-1965): Repülők előre! I-II. kötet. József királyi herceg előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1940], Franklin, 2+1-168 p.+15 (Fekete-fehér fotók, 1 egyoldalas, és 14 kétoldalas képtábla) t.; 4+169-319+1 p.+14 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítókkal, az I. kötet kötése, gerince javított, két képtábla hiányzik, foltos lapokkal. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.