17252.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
50 000 HUF
Komárom vármegye és Komárom sz. kir. város. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., [1907], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.), X+600 p. + 2 (szÃnes) t. + 2 (kihajtható, szÃnes térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borÃtón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, összességében jó állapotban, intézményi bélyegzÅ‘kkel.