17255.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
[Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga".(,,Stella Polare.") Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Ford.: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1904.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.), 1 (címkép) t + 218 p.+18 (fekete-fehér képtáblák) t. ; 199+1 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (térképek, 1 kétoldalas, 1 kihajtható) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, az egyik kihajtható panorámakép gyűrött, a másik szakadt.