17266.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Ossendowski, Ferdinand : Állatok, emberek és istenek. Beasts men and gods. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,(1924), Franklin, 240 p.+ 1 (kihajtható térképpel) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos térképpel, ex libris-szel.