17269.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1930],Franklin,179+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, egészen kis foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.