17273.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Somogy vármegye. Szerk.: Dr. Csánki Dezső. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1914),Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky-ny.) Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, hiányzó térképpel, kijáró lapokkal, egy-két kissé sérült lappal.