17329.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.