17328.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vajda Pál R[ezső]: A Lánchíd története. Bp., 1947, Szikra, 1 t. + 67+(1) p. + 5 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.