Books: Travelling, Local History Number of items: 145
2850619
17369
441
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bernáth Zsigmond: Egy nyár Finnországban. Bp., 1975., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2844584
17370
441
Other collectibles
1 200 HUF
2850683
17371
441
Other collectibles
Édesanyám rózsafája. Palóc népdalok. Összeáll.: Ág Tibor. Tőzsér Árpád bevezetőjével. Bratislava/Pozsony, 1974., Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2844439
17372
441
Other collectibles
1 000 HUF
2826106
17373
441
Other collectibles
Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2858591
17374
441
Other collectibles
Ruda Gábor: Adalékok a muravidéki magyarok kultúrájához 2.. Pilisvörösvár, 212. Muravidék Baráti Kör. Kiadói papírborítóval 140p. Csak 400 pld
1 000 HUF
2705276
17375
441
Other collectibles
Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2900777
17376
441
Other collectibles
Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel
1 200 HUF
2901519
17377
441
Other collectibles
Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Az előzéklapon egészoldalas ajándékozási bejegyzéssel.
1 200 HUF
2900315
17378
441
Other collectibles
Boros Edit: "Kál és társai." A Káli-medence helységnevei. Helytörténeti Füzetek 2. Veszprém, 1986., Eötvös Károly Megyei Könyvtár, 13 p. Kiadói papírmappában. Megjelent 200 példányban.
1 400 HUF
2900375
17379
441
Other collectibles
Vajkai Aurél: Szabadtéri néprajzi múzeumok Veszprém megyében. Veszprém, 1970., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2864646
17380
441
Other collectibles
Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035