https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 145
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2460815
17381
441
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2903449
17382
441
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
1941 A Ciszterci Rend Bajai III. Béla - Gimnáziumának évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Baja, K. Bencze Albert. Kiadói foltos papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2896854
17383
441
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Andor Mihály - Hidy Péter: Város-szövevény. Kazincbarcika felfejtése. (Bp., 1986), Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2846472
17384
441
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2857737
17385
441
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Eszter Gábor: Andrássy Avenue. Bp., 2002. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2875817
17386
441
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész - Utazások és felfedezések XV. Bp., [1924], Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2900418
17387
441
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Kós Károly: Kalotaszeg. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2864402
17388
441
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.): Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2864612
17389
441
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
1943 Az Erdélyi Református Egyházkerület Kolozsvári Theológiai Fakultásának évkönyve az 1942-43. tanévről. Kolozsvár, 1943., Református Theológiai Fakultás. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2902929
17390
441
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szinte Gábor: Róma, Nápoly, Apulia titkai. Bp., 2003, Jonathan Miller. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2902926
17391
441
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat. Bp., 1990, Európa. Reprint kiadás (az 1860-as kiadás hasonmása). Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 400 HUF
2901547
17392
441
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1923, Magyar Jövő. A borító Márton Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel, s borítón címkével.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment