Gesztelyi Nagy László: Magyar tanya. Kalocsa, 1928. Árpád részvénytársaság. . 1927. Első Kecskeméti Hírlapkiadó-és Nyomda-Rt. 288 l. 10 sztl.lev. Kiadói papírkötésben gerincen minimális sérüléssel
A Friendly Guide to Philadelphia and the Wanamker Store. Published by John Wanamaker Philadelphia. Philadelphia, 1926., John Wanamaker. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Emléklapok a Miskolczi Ipartestület huszéves fennállásának évfordulója és a kebelében alakult iparoskör helyiségeinek ünnepélyes felavatása alkalmára. Szerk.: Pfliegler J. Ferenc, Holczer Ferenc. Az egyik szerkesztő, Pfliegler József Ferenc (1840-1922) által homoródszentpáli Szentpályi/Szentpáli István (1861-1924) Miskolc polgármestere (1902-1912), országgyűlési képviselő részére DEDIKÁLT példány....
Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1937. XVII. évfolyam. Bp., 1937, Pallas, 412+IV p. Hirdetésekkel, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült címlappal.
Vigand Rezső, Kerekes Andor: Budapest utmutatója. Vezető a magyar székesfőváros területén és környékén. Mátyásföld, é.n., és kiadó nélkül. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár Térkép nékül
Zágonyi Sámuel: Kanada egy európai bevándorló megvilágításában. Bp.-Bridgeport, 1926, szerzői kiadás (Váci kir. országos fegyintézet-ny.), 207+(8) p. Hirdetésekkel. Sérült kiadói papírkötés, a kihajtható térkép hiányzik.