Books: Travelling, Local History

Number of items: 145

Kétszáz éves az Egri Főegyházmegyei Könyvtár. 1793-1993. Emlékkönyv. Szerk.: Antalóczi Lajos. Az Egri Főegyházmegye Sematizmusa VI. Eger, 1993, Főegyházmegyei Könyvtár, 343 p. Kiadói műbőr-kötés.
17321.

3 200 HUF
8,29
9,14

Borsos Tamás: Vásárhelytől a Fényes Portáig. Emlékiratok, levelek. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és jegyzeteket írta: Kocziány László. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17322.

2 400 HUF
6,22
6,86

Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv szerkesztője, Miskolczi László által DEDIKÁLT példány.
17323.

4 200 HUF
10,88
12,00

17324.

6 000 HUF
15,54
17,14

17325.

5 000 HUF
12,95
14,29

17326.

5 000 HUF
12,95
14,29

17327.

2 400 HUF
6,22
6,86

17328.

2 000 HUF
5,18
5,71

Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
17329.

2 400 HUF
6,22
6,86

Újpest Lexikon. Szerk.: Sipos Lajos, Hirmann László. Bp.,2002., Újpest Önkormányzata-Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, Papír védőborítóval, szép állapotban
17330.

2 800 HUF
7,25
8,00

Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti facsimile kiadása, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban.
17331.

2 800 HUF
7,25
8,00

Toszkána. Varázslatos, napsütötte tájak. Winterthur útikönyvek utazóknak és napimádóknak. Bp., 2006, LPI. Kiadói papírkötés. + Frances Mayes: Napsütötte Toszkána, avagy otthon Olaszországban. Ford.: Sümegi Balázs. Bp., 2002, Tericum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos.
17332.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF