18476.
441. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Ezüst (Ag) aranyozott gyűrű lápis lazulival 5,81ct és topázzal 0,06ct jelzett, tanúsítvánnyal m:54, 3,54 g