Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 367

1988. SZOCFILEX 88 / Nemzetközi Bélyegkiállítás - Kecskemét 1988. VIII.12-21. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31436.

1 400 HUF
1989. 90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
31437.

3 600 HUF
9,73
10,59
1991. II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31438.

1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc

11 000 HUF
29,73
32,35
1991. Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991 bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC
31439.

3 000 HUF
1992. Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina
31440.

1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina

2 800 HUF
7,57
8,24
1993. Fényes Imre Díj egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
31441.

5 000 HUF
1996. A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31442.

36 000 HUF
97,30
105,88
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31443.

1 600 HUF
1996. Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996 aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-
31444.

1 000 HUF
1998. Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
31445.

9 000 HUF
24,32
26,47
1999. Lillafüred Shaver Konferencia 1999 egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt
31446.

1 600 HUF
1999. Szent László kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-
31447.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF