Amerikai Egyesült Államok 1996. "Atlanta 1996. Magasugrás / Amerikai Olimpiai Csapat" Al emlékérem (38mm) T:AU kis karc USA 1996. "Atlanta 1996. Diving / U.S. Olympic Team" Al commemorative medallion (38mm) C:AU small scratch
Bulgária DN "Bolgár Labdarúgó Szövetség" zománcozott bronz jelvény + Lengyelország DN "PZPN (Lengyel Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény + Olaszország DN "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Bulgaria ND "Bulgarian Football Association" enamelled bronze badge + Poland ND "PZPN (Polish Football Association)" enamelled bronze bad...
Csehszlovákia 1958. "Č.Ú.J.V. 1883-1958 Č.S.T.V. - 75" fém kerékpáros emlékérem, eredeti tokban. Az érem eredetileg az eredeti tokba rögzítve (ragasztás elengedett) T:AU Czechoslovakia 1958. "Č.Ú.J.V. 1883-1958 Č.S.T.V. - 75" metal cycling medallion with original case. The medal originally was fixed in the case (gluing released) T:AU
Csehszlovákia 1960. "XIII. Prága-Varsó-Berlin" aranyozott, zománcozott bronz jelvény eredeti tokban, a tok belső részén francia nyelvű felirattal "A XIII. Prága-Varsó-Berlin Békeverseny résztvevőinek emlékére - Csehszlovák Kerékpáripar" (36x40mm) T:AU Czechoslovakia 1960. "XIII. Prague-Warsaw-Berlin" gilt, enamelled bronze badge in original case, with an inscription in French on the inside of the ...
Csehszlovákia 1978. "IX. Műrepülő Világbajnokság" bronz emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban (57x57mm) T:1 Czechoslovakia 1978. "Mistrovství Světa v Letecké Akrobacii (IX. Aerobatic World Championship)" partially enamelled bronze plaque in original case (57x57mm) C:UNC
Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU
Lengyelország 1975. "GTS Wisła" a Wisla Krakkó labdarúgócsapatának zománcozott fém jelvénye (2db) T:1- Poland 1975. "GTS Wisła" enamelled metal badge of the Wisła Kraków (2pcs) C:AU