10744.
441. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm