10486.
441. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?), 1929. Rézkarc, papír. Számozott. 32x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.