10667.
441. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm