10007. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
22
0 HUF
Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
Photo of the item taken by : pk