10018. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Almásy László (1926-): Hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. számozással, 19,5×14,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert