10100. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 61/100. Apró foltokkal, lap sarkaiban törésnyomokkal, 26×36 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert