10153. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Sárospataki részlet. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Műcsarnok, Bp. raglappal 1958-ból. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x49 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf