10174. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
4 600 HUF
14
0 HUF
Hibó Tamás (1947-1991): A büszke nő, 1986. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./VII. számozással, üvegezett fakeretben, 18,5×14,5 cm
Photo of the item taken by : pk