10000. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Molnár C. Pál (1894-1981): Lovak a tájban, 1916. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült. 18×24 cm. Nagyon korai munka, gyűjtői darab!
Photo of the item taken by : ra