10296. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
800 HUF
0 HUF
Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Könyvborító tervek, 1917 körül. Ceruza, tus, akvarell, papír, egyik jelzett, 17,5x13 és 22x13,5 cm közötti méretekben
Photo of the item taken by : ra