10426. 441. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Tóth B László (1906-1982): Gyümölcs csendélet, 1966. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
Photo of the item taken by : pk