11222. 441. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
140 000 HUF
0 HUF
Antik Herendi Cubas (CU) mintás dísz váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, a hal farka, szépen restaurált, m: 38 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras