16164.
442. Closed Online auction
Maps
1 200 000 HUF
3 108,81 EUR, 3 428,57 USD
[Bonne, Rigobert - Desmarest, Nicolas]: Atlas Encyclopédique, contenant la géographie ancienne et quelques cartes sur la géographie du moyen age, la géographie moderne, et les cartes relatives ? la géographie physique, par M. Bonne... et par M. Desmarest... [grav. par André]. I. kötet. Paris, 1787, Hotel de Thou. 1t. (rézmetszetű, allegorikus címkép. C. Boily metsz.), 65p. (az atlasz térképeinek elemzése), 77 térkép (kétlapos rézmetszetek). Közte: Bonne: Royaume de Hongrie c. lapja M=1:3 830 000. Korabeli, gerincén aranyozott félbőr kötésben. Néhány lap enyhén foltos.