Afrikai vőlegény, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Latabár Kálmán, Vaszary Piri, Hidvéghy Valéria és mások szereplésével. Rendezte: Balogh István. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Erdélyi - Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edges, otherwise in good condition, lithograph on paper.
Ének a búzamezőkről, 1947. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Móra Ferenc regénye. Rendező: Szőts István. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti litográfia. Lapszéli szakadásokkal. 83×28 cm / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithograph on paper.
Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Tetején sérült. 84×28,5 cm/ Vintage rare Hungarian movie poster from 1943-44, lithograph on paper, damage on the top.