2 000 HUF
1929 Posta- és Táviró Évkönyv, Szerk.: Szalay Gábor. Bp., Országos Posta Zene- és Kulturegyesület. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott és foltos borítóval, számos reklámmal (Dreher Maul csokoládé, Orion stb.).